Súťaže


Stránku si čítajú 4 ľudia
Počet návštev:

Fotogaléria


Prihlásenie



Zabudli ste heslo? Kliknite sem.




I.liga

Rozpis zápasov v sezóne 2022/2023

I. kolo (14.08.2021) o 08.00 hod.
KMF Atletico Levice - Voľno14.08.2021 08.00
Sektor - Olympiakos14.08.2021 08.00
FC Inter 2010 - KMF Kova-Tex14.08.2021 08.00
FS Pohoda - Špedimex14.08.2021 09.00
BéBé Kebab - Capitol14.08.2021 09.00
Rapiďáci - FC Róm14.08.2021 10.00
Siwel - HRQ Team14.08.2021 10.00
II. kolo (21.08.2021) o 07.59 hod.
Voľno - HRQ Team21.08.2021 07.59
Špedimex - Siwel21.08.2021 08.00
Capitol - Rapiďáci21.08.2021 08.00
Olympiakos - BéBé Kebab21.08.2021 09.00
FC Róm - FC Inter 201021.08.2021 09.00
KMF Kova-Tex - FS Pohoda21.08.2021 10.00
KMF Atletico Levice - Sektor21.08.2021 10.00
III. kolo (28.08.2021) o 07.59 hod.
Sektor - Voľno28.08.2021 07.59
FS Pohoda - FC Róm28.08.2021 08.00
BéBé Kebab - KMF Atletico Levice28.08.2021 08.00
Rapiďáci - Olympiakos28.08.2021 09.00
Siwel - KMF Kova-Tex28.08.2021 09.00
FC Inter 2010 - Capitol28.08.2021 10.00
HRQ Team - Špedimex28.08.2021 10.00
IV. kolo (01.09.2021) o 07.59 hod.
Voľno - Špedimex01.09.2021 07.59
KMF Kova-Tex - HRQ Team01.09.2021 08.00
Olympiakos - FC Inter 201001.09.2021 08.00
Sektor - BéBé Kebab01.09.2021 09.00
Capitol - FS Pohoda01.09.2021 09.00
KMF Atletico Levice - Rapiďáci01.09.2021 10.00
FC Róm - Siwel01.09.2021 10.00
V. kolo (04.09.2021) o 07.59 hod.
BéBé Kebab - Voľno04.09.2021 07.59
Rapiďáci - Sektor04.09.2021 08.00
Siwel - Capitol04.09.2021 08.00
FC Inter 2010 - KMF Atletico Levice04.09.2021 09.00
HRQ Team - FC Róm04.09.2021 09.00
Špedimex - KMF Kova-Tex04.09.2021 10.00
FS Pohoda - Olympiakos04.09.2021 10.00
VI. kolo (11.09.2021) o 07.59 hod.
Voľno - KMF Kova-Tex11.09.2021 07.59
KMF Atletico Levice - FS Pohoda11.09.2021 08.00
FC Róm - Špedimex11.09.2021 08.00
Olympiakos - Siwel11.09.2021 09.00
Sektor - FC Inter 201011.09.2021 09.00
Capitol - HRQ Team11.09.2021 10.00
BéBé Kebab - Rapiďáci11.09.2021 10.00
VII. kolo (15.09.2021) o 07.59 hod.
Rapiďáci - Voľno15.09.2021 07.59
FC Inter 2010 - BéBé Kebab15.09.2021 08.00
HRQ Team - Olympiakos15.09.2021 08.00
FS Pohoda - Sektor15.09.2021 09.00
Špedimex - Capitol15.09.2021 09.00
KMF Kova-Tex - FC Róm15.09.2021 10.00
Siwel - KMF Atletico Levice15.09.2021 10.00
VIII. kolo (18.09.2021) o 07.59 hod.
Voľno - FC Róm18.09.2021 07.59
Capitol - KMF Kova-Tex18.09.2021 08.00
Sektor - Siwel18.09.2021 08.00
BéBé Kebab - FS Pohoda18.09.2021 09.00
KMF Atletico Levice - HRQ Team18.09.2021 09.00
Olympiakos - Špedimex18.09.2021 10.00
Rapiďáci - FC Inter 201018.09.2021 10.00
IX. kolo (25.09.2021) o 07.59 hod.
FC Inter 2010 - Voľno25.09.2021 07.59
FS Pohoda - Rapiďáci25.09.2021 08.00
Špedimex - KMF Atletico Levice25.09.2021 08.00
KMF Kova-Tex - Olympiakos25.09.2021 09.00
Siwel - BéBé Kebab25.09.2021 09.00
HRQ Team - Sektor25.09.2021 10.00
FC Róm - Capitol25.09.2021 10.00
X. kolo (02.10.2021) o 07.59 hod.
Voľno - Capitol02.10.2021 07.59
Olympiakos - FC Róm02.10.2021 08.00
BéBé Kebab - HRQ Team02.10.2021 08.00
Sektor - Špedimex02.10.2021 09.00
Rapiďáci - Siwel02.10.2021 09.00
FC Inter 2010 - FS Pohoda02.10.2021 10.00
KMF Atletico Levice - KMF Kova-Tex02.10.2021 10.00
XI. kolo (09.10.2021) o 07.59 hod.
FS Pohoda - Voľno09.10.2021 07.59
Siwel - FC Inter 201009.10.2021 08.00
KMF Kova-Tex - Sektor09.10.2021 08.00
FC Róm - KMF Atletico Levice09.10.2021 09.00
HRQ Team - Rapiďáci09.10.2021 09.00
Špedimex - BéBé Kebab09.10.2021 10.00
Capitol - Olympiakos09.10.2021 10.00
XII. kolo (16.10.2021) o 07.59 hod.
Voľno - Olympiakos16.10.2021 07.59
KMF Atletico Levice - Capitol16.10.2021 08.00
Rapiďáci - Špedimex16.10.2021 08.00
FC Inter 2010 - HRQ Team16.10.2021 09.00
BéBé Kebab - KMF Kova-Tex16.10.2021 09.00
Sektor - FC Róm16.10.2021 10.00
FS Pohoda - Siwel16.10.2021 10.00
XIII. kolo (23.10.2021) o 07.59 hod.
Siwel - Voľno23.10.2021 07.59
HRQ Team - FS Pohoda23.10.2021 08.00
FC Róm - BéBé Kebab23.10.2021 08.00
Capitol - Sektor23.10.2021 09.00
Špedimex - FC Inter 201023.10.2021 09.00
KMF Kova-Tex - Rapiďáci23.10.2021 10.00
Olympiakos - KMF Atletico Levice23.10.2021 10.00
XIV. kolo (12.03.2022) o 07.59 hod.
Voľno - KMF Atletico Levice12.03.2022 07.59
Capitol - BéBé Kebab12.03.2022 08.00
Špedimex - FS Pohoda12.03.2022 08.00
HRQ Team - Siwel12.03.2022 09.00
FC Róm - Rapiďáci12.03.2022 09.00
KMF Kova-Tex - FC Inter 201012.03.2022 10.00
Olympiakos - Sektor12.03.2022 10.00
XV. kolo (19.03.2022) o 07.59 hod.
HRQ Team - Voľno19.03.2022 07.59
Sektor - KMF Atletico Levice19.03.2022 08.00
FC Inter 2010 - FC Róm19.03.2022 08.00
FS Pohoda - KMF Kova-Tex19.03.2022 09.00
BéBé Kebab - Olympiakos19.03.2022 09.00
Rapiďáci - Capitol19.03.2022 10.00
Siwel - Špedimex19.03.2022 10.00
XVI. kolo (26.03.2022) o 07.59 hod.
Voľno - Sektor26.03.2022 07.59
Olympiakos - Rapiďáci26.03.2022 08.00
KMF Kova-Tex - Siwel26.03.2022 08.00
Špedimex - HRQ Team26.03.2022 09.00
Capitol - FC Inter 201026.03.2022 09.00
FC Róm - FS Pohoda26.03.2022 10.00
KMF Atletico Levice - BéBé Kebab26.03.2022 10.00
XVII. kolo (02.04.2022) o 07.59 hod.
Špedimex - Voľno02.04.2022 07.59
BéBé Kebab - Sektor02.04.2022 08.00
FS Pohoda - Capitol02.04.2022 08.00
Rapiďáci - KMF Atletico Levice02.04.2022 09.00
Siwel - FC Róm02.04.2022 09.00
FC Inter 2010 - Olympiakos02.04.2022 10.00
HRQ Team - KMF Kova-Tex02.04.2022 10.00
XVIII. kolo (09.04.2022) o 07.59 hod.
Voľno - BéBé Kebab09.04.2022 07.59
KMF Atletico Levice - FC Inter 201009.04.2022 08.00
KMF Kova-Tex - Špedimex09.04.2022 08.00
Olympiakos - FS Pohoda09.04.2022 09.00
Capitol - Siwel09.04.2022 09.00
Sektor - Rapiďáci09.04.2022 10.00
FC Róm - HRQ Team09.04.2022 10.00
XIX. kolo (16.04.2022) o 07.59 hod.
KMF Kova-Tex - Voľno16.04.2022 07.59
Rapiďáci - BéBé Kebab16.04.2022 08.00
Siwel - Olympiakos16.04.2022 08.00
HRQ Team - Capitol16.04.2022 09.00
FS Pohoda - KMF Atletico Levice16.04.2022 09.00
Špedimex - FC Róm16.04.2022 10.00
FC Inter 2010 - Sektor16.04.2022 10.00
XX. kolo (23.04.2022) o 07.59 hod.
Voľno - Rapiďáci23.04.2022 07.59
FC Róm - KMF Kova-Tex23.04.2022 08.00
KMF Atletico Levice - Siwel23.04.2022 08.00
Olympiakos - HRQ Team23.04.2022 09.00
Sektor - FS Pohoda23.04.2022 09.00
Capitol - Špedimex23.04.2022 10.00
BéBé Kebab - FC Inter 201023.04.2022 10.00
XXI. kolo (30.04.2022) o 07.59 hod.
FC Róm - Voľno30.04.2022 07.59
KMF Kova-Tex - Capitol30.04.2022 08.00
FC Inter 2010 - Rapiďáci30.04.2022 08.00
Siwel - Sektor30.04.2022 09.00
Špedimex - Olympiakos30.04.2022 09.00
HRQ Team - KMF Atletico Levice30.04.2022 10.00
FS Pohoda - BéBé Kebab30.04.2022 10.00
XXII. kolo (07.05.2022) o 07.59 hod.
Voľno - FC Inter 201007.05.2022 07.59
KMF Atletico Levice - Špedimex07.05.2022 08.00
Sektor - HRQ Team07.05.2022 08.00
Olympiakos - KMF Kova-Tex07.05.2022 09.00
Rapiďáci - FS Pohoda07.05.2022 09.00
BéBé Kebab - Siwel07.05.2022 10.00
Capitol - FC Róm07.05.2022 10.00
XXIII. kolo (14.05.2022) o 07.59 hod.
Capitol - Voľno14.05.2022 07.59
FC Róm - Olympiakos14.05.2022 08.00
FS Pohoda - FC Inter 201014.05.2022 08.00
KMF Kova-Tex - KMF Atletico Levice14.05.2022 09.00
HRQ Team - BéBé Kebab14.05.2022 09.00
Siwel - Rapiďáci14.05.2022 10.00
Špedimex - Sektor14.05.2022 10.00
XXIV. kolo (21.05.2022) o 07.59 hod.
Voľno - FS Pohoda21.05.2022 07.59
KMF Atletico Levice - FC Róm21.05.2022 08.00
BéBé Kebab - Špedimex21.05.2022 08.00
Sektor - KMF Kova-Tex21.05.2022 09.00
FC Inter 2010 - Siwel21.05.2022 09.00
Rapiďáci - HRQ Team21.05.2022 10.00
Olympiakos - Capitol21.05.2022 10.00
XXV. kolo (28.05.2022) o 07.59 hod.
Olympiakos - Voľno28.05.2022 07.59
Capitol - KMF Atletico Levice28.05.2022 08.00
Siwel - FS Pohoda28.05.2022 08.00
FC Róm - Sektor28.05.2022 09.00
Špedimex - Rapiďáci28.05.2022 09.00
HRQ Team - FC Inter 201028.05.2022 10.00
KMF Kova-Tex - BéBé Kebab28.05.2022 10.00
XXVI. kolo (04.06.2022) o 07.59 hod.
Voľno - Siwel04.06.2022 07.59
FC Inter 2010 - Špedimex04.06.2022 08.00
Rapiďáci - KMF Kova-Tex04.06.2022 08.00
FS Pohoda - HRQ Team04.06.2022 09.00
BéBé Kebab - FC Róm04.06.2022 09.00
Sektor - Capitol04.06.2022 10.00
KMF Atletico Levice - Olympiakos04.06.2022 10.00


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Mestská únia malého futbalu Levice. | webdizajn: www.itstudio.sk