Stránku si čítajú 2 ľudia
Počet návštev:

Fotogaléria


Prihlásenie



Zabudli ste heslo? Kliknite sem.




I.liga 2019/2020

Rozpis zápasov v sezóne 2019/2020

I. kolo (31.08.2019) o 08.00 hod.
Olympiakos - Voľno31.08.2019 08.00
BéBé Kebab - Špedimex31.08.2019 08.00
Spartak - Sektor31.08.2019 09.00
FC Inter 2010 - Siwel31.08.2019 09.00
FC Róm - KMF Kova-Tex31.08.2019 10.00
Rapiďáci - FS Pohoda31.08.2019 10.00
Duracel - Capitol31.08.2019 11.00
KMF Atletico Levice - HRQ Team31.08.2019 11.00
II. kolo (07.09.2019) o 08.00 hod.
Voľno - Capitol07.09.2019 08.00
FS Pohoda - Duracel07.09.2019 08.01
Olympiakos - BéBé Kebab07.09.2019 09.00
KMF Kova-Tex - KMF Atletico Levice07.09.2019 09.00
Špedimex - Spartak07.09.2019 10.00
HRQ Team - FC Inter 201007.09.2019 10.00
Siwel - Rapiďáci07.09.2019 11.00
Sektor - FC Róm07.09.2019 11.00
III. kolo (14.09.2019) o 08.00 hod.
BéBé Kebab - Voľno14.09.2019 08.00
KMF Atletico Levice - Sektor14.09.2019 08.00
Rapiďáci - HRQ Team14.09.2019 09.00
FC Inter 2010 - KMF Kova-Tex14.09.2019 09.00
Capitol - FS Pohoda14.09.2019 10.00
Spartak - Olympiakos14.09.2019 10.00
FC Róm - Špedimex14.09.2019 11.00
Duracel - Siwel14.09.2019 11.00
IV. kolo (21.09.2019) o 08.00 hod.
Voľno - FS Pohoda21.09.2019 08.00
HRQ Team - Duracel21.09.2019 08.00
Siwel - Capitol21.09.2019 09.00
Olympiakos - FC Róm21.09.2019 09.00
BéBé Kebab - Spartak21.09.2019 10.00
KMF Kova-Tex - Rapiďáci21.09.2019 10.00
Sektor - FC Inter 201021.09.2019 11.00
Špedimex - KMF Atletico Levice21.09.2019 11.00
V. kolo (28.09.2019) o 08.00 hod.
KMF Atletico Levice - Olympiakos28.09.2019 08.00
Spartak - Voľno28.09.2019 08.00
Capitol - HRQ Team28.09.2019 09.00
Rapiďáci - Sektor28.09.2019 09.00
FC Inter 2010 - Špedimex28.09.2019 10.00
Duracel - KMF Kova-Tex28.09.2019 10.00
FC Róm - BéBé Kebab28.09.2019 11.00
FS Pohoda - Siwel28.09.2019 11.00
VI. kolo (05.10.2019) o 08.00 hod.
Voľno - Siwel05.10.2019 08.00
KMF Kova-Tex - Capitol05.10.2019 08.00
Spartak - FC Róm05.10.2019 09.00
HRQ Team - FS Pohoda05.10.2019 09.00
BéBé Kebab - KMF Atletico Levice05.10.2019 10.00
Špedimex - Rapiďáci05.10.2019 10.00
Sektor - Duracel05.10.2019 11.00
Olympiakos - FC Inter 201005.10.2019 11.00
VII. kolo (12.10.2019) o 08.00 hod.
FC Róm - Voľno12.10.2019 08.00
FC Inter 2010 - BéBé Kebab12.10.2019 08.00
Capitol - Sektor12.10.2019 09.00
Duracel - Špedimex12.10.2019 09.00
Siwel - HRQ Team12.10.2019 10.00
KMF Atletico Levice - Spartak12.10.2019 10.00
FS Pohoda - KMF Kova-Tex12.10.2019 11.00
Rapiďáci - Olympiakos12.10.2019 11.00
VIII. kolo (19.10.2019) o 08.00 hod.
Voľno - HRQ Team19.10.2019 08.00
Špedimex - Capitol19.10.2019 08.00
KMF Kova-Tex - Siwel19.10.2019 09.00
Olympiakos - Duracel19.10.2019 09.00
BéBé Kebab - Rapiďáci19.10.2019 10.00
Spartak - FC Inter 201019.10.2019 10.00
FC Róm - KMF Atletico Levice19.10.2019 11.00
Sektor - FS Pohoda19.10.2019 11.00
IX. kolo (26.10.2019) o 08.00 hod.
KMF Atletico Levice - Voľno26.10.2019 08.00
Rapiďáci - Spartak26.10.2019 08.00
FC Inter 2010 - FC Róm26.10.2019 09.00
FS Pohoda - Špedimex26.10.2019 09.00
Siwel - Sektor26.10.2019 10.00
Capitol - Olympiakos26.10.2019 10.00
HRQ Team - KMF Kova-Tex26.10.2019 11.00
Duracel - BéBé Kebab26.10.2019 11.00
X. kolo (02.11.2019) o 08.00 hod.
BéBé Kebab - Capitol02.11.2019 08.00
Voľno - KMF Kova-Tex02.11.2019 08.00
Olympiakos - FS Pohoda02.11.2019 09.00
KMF Atletico Levice - FC Inter 201002.11.2019 09.00
Sektor - HRQ Team02.11.2019 10.00
FC Róm - Rapiďáci02.11.2019 10.00
Spartak - Duracel02.11.2019 11.00
Špedimex - Siwel02.11.2019 11.00
XI. kolo (09.11.2019) o 08.00 hod.
Rapiďáci - KMF Atletico Levice09.11.2019 08.00
FC Inter 2010 - Voľno09.11.2019 08.00
KMF Kova-Tex - Sektor09.11.2019 09.00
FS Pohoda - BéBé Kebab09.11.2019 09.00
Siwel - Olympiakos09.11.2019 10.00
Duracel - FC Róm09.11.2019 10.00
Capitol - Spartak09.11.2019 11.00
HRQ Team - Špedimex09.11.2019 11.00
XII. kolo (16.11.2019) o 08.00 hod.
Voľno - Sektor16.11.2019 08.00
FC Róm - Capitol16.11.2019 08.01
KMF Atletico Levice - Duracel16.11.2019 09.00
Olympiakos - HRQ Team16.11.2019 09.00
FC Inter 2010 - Rapiďáci16.11.2019 10.00
Špedimex - KMF Kova-Tex16.11.2019 10.00
BéBé Kebab - Siwel16.11.2019 11.00
Spartak - FS Pohoda16.11.2019 11.00
XIII. kolo (14.03.2020) o 08.00 hod.
Capitol - KMF Atletico Levice14.03.2020 08.00
Rapiďáci - Voľno14.03.2020 08.00
Sektor - Špedimex14.03.2020 09.00
Duracel - FC Inter 201014.03.2020 09.00
HRQ Team - BéBé Kebab14.03.2020 10.00
FS Pohoda - FC Róm14.03.2020 10.00
KMF Kova-Tex - Olympiakos14.03.2020 11.00
Siwel - Spartak14.03.2020 11.00
XIV. kolo (21.03.2020) o 08.00 hod.
Voľno - Špedimex21.03.2020 08.00
BéBé Kebab - KMF Kova-Tex21.03.2020 08.01
KMF Atletico Levice - FS Pohoda21.03.2020 09.00
Spartak - HRQ Team21.03.2020 09.00
Olympiakos - Sektor21.03.2020 10.00
FC Inter 2010 - Capitol21.03.2020 10.00
FC Róm - Siwel21.03.2020 11.00
Rapiďáci - Duracel21.03.2020 11.00
XV. kolo (28.03.2020) o 08.00 hod.
Capitol - Rapiďáci28.03.2020 08.00
Duracel - Voľno28.03.2020 08.00
Sektor - BéBé Kebab28.03.2020 09.00
FS Pohoda - FC Inter 201028.03.2020 09.00
Špedimex - Olympiakos28.03.2020 10.00
HRQ Team - FC Róm28.03.2020 10.00
Siwel - KMF Atletico Levice28.03.2020 11.00
KMF Kova-Tex - Spartak28.03.2020 11.00


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Mestská únia malého futbalu Levice. | webdizajn: www.itstudio.sk