Stránku si číta 1 človek
Počet návštev:

Fotogaléria


Prihlásenie



Zabudli ste heslo? Kliknite sem.




I.liga

Rozpis zápasov v sezóne 2017/2018

I. kolo (26.08.2017) o 08.00 hod.
FIT Plaváreň - Voľno26.08.2017 08.00
FC Inter 2010 - TJ Neodolateľní26.08.2017 08.00
KMF Atletico Levice - FC Róm26.08.2017 09.00
MJK Tlmače - Špedimex26.08.2017 10.00
Rapiďáci - BéBé Kebab26.08.2017 11.00
KMF Kova-Tex - FS Pohoda26.08.2017 12.00
II. kolo (02.09.2017) o 07.30 hod.
Voľno - FS Pohoda02.09.2017 07.30
BéBé Kebab - KMF Kova-Tex02.09.2017 08.00
Špedimex - Rapiďáci02.09.2017 09.00
FIT Plaváreň - FC Inter 201002.09.2017 10.00
FC Róm - MJK Tlmače02.09.2017 11.00
TJ Neodolateľní - KMF Atletico Levice02.09.2017 12.00
III. kolo (09.09.2017) o 07.30 hod.
FC Inter 2010 - Voľno09.09.2017 07.30
KMF Atletico Levice - FIT Plaváreň09.09.2017 08.00
MJK Tlmače - TJ Neodolateľní09.09.2017 09.00
Rapiďáci - FC Róm09.09.2017 10.00
KMF Kova-Tex - Špedimex09.09.2017 11.00
FS Pohoda - BéBé Kebab09.09.2017 12.00
IV. kolo (16.09.2017) o 07.00 hod.
Voľno - BéBé Kebab16.09.2017 07.00
Špedimex - FS Pohoda16.09.2017 08.00
TJ Neodolateľní - Rapiďáci16.09.2017 09.00
FC Róm - KMF Kova-Tex16.09.2017 10.00
FC Inter 2010 - KMF Atletico Levice16.09.2017 11.00
FIT Plaváreň - MJK Tlmače16.09.2017 12.00
V. kolo (23.09.2017) o 07.00 hod.
KMF Atletico Levice - Voľno23.09.2017 07.00
KMF Kova-Tex - TJ Neodolateľní23.09.2017 08.00
MJK Tlmače - FC Inter 201023.09.2017 09.00
Rapiďáci - FIT Plaváreň23.09.2017 10.00
BéBé Kebab - Špedimex23.09.2017 11.00
FS Pohoda - FC Róm23.09.2017 12.00
VI. kolo (30.09.2017) o 07.00 hod.
Voľno - Špedimex30.09.2017 07.00
KMF Atletico Levice - MJK Tlmače30.09.2017 08.00
FC Róm - BéBé Kebab30.09.2017 09.00
TJ Neodolateľní - FS Pohoda30.09.2017 10.00
FIT Plaváreň - KMF Kova-Tex30.09.2017 11.00
FC Inter 2010 - Rapiďáci30.09.2017 12.00
VII. kolo (07.10.2017) o 06.30 hod.
MJK Tlmače - Voľno07.10.2017 06.30
Špedimex - FC Róm07.10.2017 08.00
KMF Kova-Tex - FC Inter 201007.10.2017 09.00
Rapiďáci - KMF Atletico Levice07.10.2017 10.00
FS Pohoda - FIT Plaváreň07.10.2017 11.00
BéBé Kebab - TJ Neodolateľní07.10.2017 12.00
VIII. kolo (14.10.2017) o 07.00 hod.
Voľno - Rapiďáci14.10.2017 07.00
Voľno - FC Róm14.10.2017 07.00
FIT Plaváreň - BéBé Kebab14.10.2017 08.00
FC Inter 2010 - FS Pohoda14.10.2017 09.00
TJ Neodolateľní - Špedimex14.10.2017 10.00
KMF Atletico Levice - KMF Kova-Tex14.10.2017 11.00
IX. kolo (21.10.2017) o 06.00 hod.
Rapiďáci - Voľno21.10.2017 06.00
KMF Kova-Tex - Voľno21.10.2017 06.00
BéBé Kebab - FC Inter 201021.10.2017 08.00
FS Pohoda - KMF Atletico Levice21.10.2017 09.00
FC Róm - TJ Neodolateľní21.10.2017 10.00
Špedimex - FIT Plaváreň21.10.2017 11.00
X. kolo (28.10.2017) o 06.00 hod.
Voľno - TJ Neodolateľní28.10.2017 06.00
Voľno - FS Pohoda28.10.2017 06.00
FIT Plaváreň - FC Róm28.10.2017 08.00
Rapiďáci - KMF Kova-Tex28.10.2017 09.00
FC Inter 2010 - Špedimex28.10.2017 10.00
KMF Atletico Levice - BéBé Kebab28.10.2017 11.00
XI. kolo (04.11.2017) o 05.30 hod.
KMF Kova-Tex - Voľno04.11.2017 05.30
BéBé Kebab - Voľno04.11.2017 05.30
FS Pohoda - Rapiďáci04.11.2017 08.00
TJ Neodolateľní - FIT Plaváreň04.11.2017 09.00
FC Róm - FC Inter 201004.11.2017 10.00
Špedimex - KMF Atletico Levice04.11.2017 11.00
XII. kolo (31.03.2018) o 08.00 hod.
BéBé Kebab - Rapiďáci31.03.2018 08.00
Voľno - FIT Plaváreň31.03.2018 08.00
FC Róm - KMF Atletico Levice31.03.2018 09.00
Špedimex - MJK Tlmače31.03.2018 10.00
TJ Neodolateľní - FC Inter 201031.03.2018 11.00
FS Pohoda - KMF Kova-Tex31.03.2018 12.00
XIII. kolo (07.04.2018) o 07.00 hod.
FS Pohoda - Voľno07.04.2018 07.00
KMF Atletico Levice - TJ Neodolateľní07.04.2018 08.00
Rapiďáci - Špedimex07.04.2018 09.00
FC Inter 2010 - FIT Plaváreň07.04.2018 10.00
KMF Kova-Tex - BéBé Kebab07.04.2018 11.00
MJK Tlmače - FC Róm07.04.2018 12.00
XIV. kolo (14.04.2018) o 07.00 hod.
Voľno - FC Inter 201014.04.2018 07.00
Špedimex - KMF Kova-Tex14.04.2018 08.00
BéBé Kebab - FS Pohoda14.04.2018 09.00
FC Róm - Rapiďáci14.04.2018 10.00
TJ Neodolateľní - MJK Tlmače14.04.2018 11.00
FIT Plaváreň - KMF Atletico Levice14.04.2018 12.00
XV. kolo (21.04.2018) o 07.50 hod.
BéBé Kebab - Voľno21.04.2018 07.50
MJK Tlmače - FIT Plaváreň21.04.2018 08.00
KMF Atletico Levice - FC Inter 201021.04.2018 09.00
KMF Kova-Tex - FC Róm21.04.2018 10.00
FS Pohoda - Špedimex21.04.2018 11.00
Rapiďáci - TJ Neodolateľní21.04.2018 12.00
XVI. kolo (28.04.2018) o 07.50 hod.
Voľno - KMF Atletico Levice28.04.2018 07.50
FC Róm - FS Pohoda28.04.2018 08.00
TJ Neodolateľní - KMF Kova-Tex28.04.2018 09.00
FC Inter 2010 - MJK Tlmače28.04.2018 10.00
FIT Plaváreň - Rapiďáci28.04.2018 11.00
Špedimex - BéBé Kebab28.04.2018 12.00
XVII. kolo (05.05.2018) o 07.50 hod.
Špedimex - Voľno05.05.2018 07.50
Rapiďáci - FC Inter 201005.05.2018 08.00
BéBé Kebab - FC Róm05.05.2018 09.00
FS Pohoda - TJ Neodolateľní05.05.2018 10.00
MJK Tlmače - KMF Atletico Levice05.05.2018 11.00
KMF Kova-Tex - FIT Plaváreň05.05.2018 12.00
XVIII. kolo (12.05.2018) o 07.50 hod.
Voľno - MJK Tlmače12.05.2018 07.50
TJ Neodolateľní - BéBé Kebab12.05.2018 08.00
FIT Plaváreň - FS Pohoda12.05.2018 09.00
FC Inter 2010 - KMF Kova-Tex12.05.2018 10.00
FC Róm - Špedimex12.05.2018 11.00
KMF Atletico Levice - Rapiďáci12.05.2018 12.00
XIX. kolo (19.05.2018) o 07.50 hod.
FC Róm - Voľno19.05.2018 07.50
KMF Kova-Tex - KMF Atletico Levice19.05.2018 08.00
Rapiďáci - MJK Tlmače19.05.2018 09.00
Špedimex - TJ Neodolateľní19.05.2018 10.00
BéBé Kebab - FIT Plaváreň19.05.2018 11.00
FS Pohoda - FC Inter 201019.05.2018 12.00
XX. kolo (26.05.2018) o 07.50 hod.
Voľno - Rapiďáci26.05.2018 07.50
FIT Plaváreň - Špedimex26.05.2018 08.00
TJ Neodolateľní - FC Róm26.05.2018 09.00
FC Inter 2010 - BéBé Kebab26.05.2018 10.00
KMF Atletico Levice - FS Pohoda26.05.2018 11.00
MJK Tlmače - KMF Kova-Tex26.05.2018 12.00
XXI. kolo (02.06.2018) o 07.50 hod.
TJ Neodolateľní - Voľno02.06.2018 07.50
FS Pohoda - MJK Tlmače02.06.2018 08.00
BéBé Kebab - KMF Atletico Levice02.06.2018 09.00
KMF Kova-Tex - Rapiďáci02.06.2018 10.00
Špedimex - FC Inter 201002.06.2018 11.00
FC Róm - FIT Plaváreň02.06.2018 12.00
XXII. kolo (09.06.2018) o 07.50 hod.
Voľno - KMF Kova-Tex09.06.2018 07.50
MJK Tlmače - BéBé Kebab09.06.2018 08.00
KMF Atletico Levice - Špedimex09.06.2018 09.00
FIT Plaváreň - TJ Neodolateľní09.06.2018 10.00
Rapiďáci - FS Pohoda09.06.2018 11.00
FC Inter 2010 - FC Róm09.06.2018 12.00


 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Mestská únia malého futbalu Levice. | webdizajn: www.itstudio.sk